Kolagen do biustu

Rozstępy

Rozstępy owo wrzecionowate pasma, występujące tak bywa na pośladkach, brzuchu udach jednakowoż też piersiach.
Rozstępy powstają na kolagen do biustu
skutek upośledzenia fibroblastów- (komórek odpowiedzialnych za tworzenie włókien kolagenu tudzież elastyny). Włókna kolagenowe natomiast elastynowe tworzą Internet odpowiedzialną w środku giętkość skóry. Wada fibroblastów powoduje zmiany w budowie włókien, stają się one mniej wytrzymałe na elastyczność natomiast w efekcie dochodzi do ich zerwania, wtenczas owo powstają rozstępy.
Największą upodobanie kolagen do biustu
aż do rozstępów mają:
kobiety w okresie ciąży oraz menopauzy
osoby w okresie dojrzewania
ludzie otyli
osoby często stosujące diety niskokaloryczne
Upośledzenie fibroblastów powstaje na pokłosie wzrostu poziomu kortyzolu we krwi. Zmiany w poziomie kortyzolu występują przy kobiet w ciąży osób otyłych natomiast w okresie dojrzewania. Kolejną przyczyną są zmiany poziomu estrogenów w czasie ciąży gdy zaś w okresie dojrzewania. Czynnikiem sprzyjającym rozstępom jest także zła dieta uboga w mikro tudzież makroelementy. Przyczyną mogą stanowić i skłonności genetyczne.
W kto strategia zniwelować rozstępy?
Przede wszystkim powinniśmy dodać sił włókna kolagenowe które są kruche tudzież podatne na zerwania kolagen na ciało
. Wzmacniając włókna kolagenowe poprzez dostarczenie kolagenu spośród zewnątrz rozstępy niemalże znikają. Przedsięwzięcie Kolagenu Inventia stymuluje syntezę kolagenu i elastyny tudzież wzmacnia ich włókna. Zwiększa spoistość tkanki łącznej, uelastycznia a poprawia strukturę skóry. Kolagen naturalny pobudza także fibroblasty do produkcji własnego kolagenu w skórze. Wyniki testów wskazują że Kolagen Naturalny Inventia wzmacnia, uelastycznia skórę natomiast daleko spłyca istniejące rozstępy.
Wskazania:

Oferowany Kolagen Zwyczajny Silver występuje w postaci przejrzyście szarego żelu. Pożądany aż do zabiegów pielęgnacyjnych całego ciała. Aż do masażu leczniczego tudzież energetyzującego, niwelowania rostępów, zmarszczek, po depilacjach, solarium, peelingach. Dobry we wszystkich domowych kuracjach skóry i stawów. Praktyczny jest m.in. w gabinetach Odnowy Biologicznej do masaży o działaniu dokładnie rewitalizującym tudzież energetyzującym (wszelkie dermatozy skórne, po depilacji ciepłym woskiem, po korzystaniu z kąpieli słonecznych naturalnych względnie w solarium, po zabiegach korekcji chirurgicznej np. biustu, alergie kontaktowe). Świetnie sprawdza się w kuracjach domowych dla osób korzystających spośród ćwiczeń korekcyjnych czy też fitnesowych. Przy osób spośród deficytem tkanki łącznej mających słabe więzadła w stawach skokowych i kolanowych powoduje wzmocnienie ruchomości stawów tudzież zmniejszenie bólu.

Skład wg INCI: aqua, collagen, caprylyl glycol, elastin, lactic acid

Sposób używania:

Kolagen Silver Nanieść niewielką kwant żelu na skórę umytą zaś wytartą, najlepiej po kąpieli, podczas gdy otwarte są pory. Nieco wklepać opuszkami palców. Stosować w miejscach, które tego wymagają, gdzie widoczne są zmarszczki, blizny lub np. cellulitis. W ciągu kilku minut preparat wchłania się poniekąd na wskroś. Po zastosowaniu kolagenu można nanieść zwykle stosowany balsam aż do ciała.

Advertisements
Categories: Uncategorized | Tags: , , , , , | Leave a comment

Post navigation

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: