Kwas hialuronowy na zmarszczki

ODMŁADZANIE SKÓRY Zaś WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK
Starzenie się jest naturalnym procesem, jest prawem natury, jakkolwiek blisko dzisiejszym rozwoju medycyny estetycznej można starzeć się młodo a przebojowo. Medycyna oferuje nam liczne metody usuwania lub zatrzymywania oznak starzenia się. Gładka a jędrna karnacja to cecha każdego człowieka tudzież trzeba go pielęgnować.
Jednym spośród najbardziej efektywnych zaś bezinwazyjnych sposobów zatrzymania młodego wyglądu są zabiegi korekcji zmarszczek stabilizowanym kwas hialuronowy na oczy
.
W ostatnich latach stabilizowany kwas hialuronowy stał się głównym materiałem implantów stosowanych aż do korekcji zmarszczek. Jest on fizjologicznym składnikiem naszych tkanek odpowiedzialnym w środku utrzymanie odpowiedniej wilgotności skóry tudzież razem spośród upływem czasu jest rozważnie wchłaniany. W procesie starzenia się zauważamy przede wszystkim znaczną utratę wody, a co za tym idzie tworzenie się bruzd, zmarszczek, zwiotczenie.
Zabiegi w Główny punkt Zdrowia w Białymstoku wykonują tylko doświadczeni lekarze !

OSTRZYKIWANIE KWASEM HIALURONOWYM
Zabieg ostrzykiwania zmarszczek kwasem hialuronowym wskazany osobom z cerą dojrzałą, ze zmarszczkami natomiast głębszymi bruzdami na skórze twarzy. Maksymalny rezultat osiąga się w przypadku zmarszczek na policzkach, wokół ust, na czole a dookoła oczu, i także niedaleko zanadto zaznaczonych bruzdach nosowo-wargowych. Uzyskuje się wypełnienie zmarszczek oraz bruzd. Wypełniacze z kwasem hialuronowym są uznane w środku najbezpieczniejsze preparaty tego typu na świecie. Abstrahując od działaniem wypełniającym dają rezultat silnej stymulacji skóry, z przyczyny czemu po wchłonięciu preparatów (6-8 miesięcy) zaś na suma jest lepiej niż poprzednio zabiegiem.
Bezpośrednio po zabiegu, przy użyciu parę godzin otoczenie ostrzykiwana przypuszczalnie być nieco obrzęknięta natomiast zaczerwieniona. Zabieg jest jednostkowy, wymaga powtórzeń dla podtrzymania efektu, co 5-9 miesięcy. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym.

Rodzaje wypełniaczy przeznaczone są do różnych okolic twarzy zaś różnych rodzajów zmarszczek. Stosujemy najbezpieczniejsze a najnowocześniejsze preparaty do wypełnień używane w dermatologii estetycznej kwas hialuronowy na oczy
(Perlone, Restylane, Surgidem). Preparaty różnią się od momentu siebie jeno rozmiarem cząsteczek żelu. Każdy z nich wstrzykuje się na inną głębia w skórę w celu uzyskania właściwej korekcji. Perlane praktyczny jest do modelowania konturów twarzy, np. policzków tudzież podbródka, korekcji głębokich fałdów oraz aż do powiększania objętości warg. Restylane stosowany jest aż do niwelowania głębszych zmarszczek zaś uwydatniania ust. Restylane fine lines stosowany jest aż do wygładzania zmarszczek np. około oczu natomiast ust, na czole ewentualnie zmarszczek śmiechowych.
SURGIDERM – zabieg tym preparatem, praktyczny jest aż do wypełniania zmarszczek głównie w fałdach nosowo-policzkowych, zmarszczek “palacza”, śmiechu jednakowoż marionetki. Polega na śródskórnym podaniu kwasu hialuronowego, posiadającym rzemiosło aż do utrzymywania wody. Efekty utrzymują się krocie miesięcy, w sąsiedztwie formach XP nawet aż do 18 m-cy.

Zabieg kwas hialuronowy na oczy
pozwala i na modelowanie twarzy np. policzków, brody ( tzw. modeling owalu twarzy ).
Zaletą tego zabiegu jest to, że nie zważając na wchłonięcia się preparatu (tzn. po ok.12 miesiącach) widoczna jest znaczna ulepszenie jakości skóry poprzez trwałe natomiast aktywne nawodnienie naskórka, poprawę elastyczności a napięcia. To całość za sprawą kwasu hialuronowego, jaki pozostawiony w skórze cały okres pracuje ponad nią i stymuluje kiedy ospale trwały zabieg kosmetyczny. Efekt wypełnienia rzucający się w oczy jest odkąd razu po zabiegu. Zabieg można działać o każdej porze roku.

Advertisements
Categories: Uncategorized | Tags: , , , , , | Leave a comment

Post navigation

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: