Kolagen na paznokcie

Kolagen Graphite (100 ml) to kosmetyk o postaci szarego żelu, powstałego na bazie rybiego kolagenu, który bogaty jest w czyste, naturalne białko. Wykazuje on właściwości regenerujące i odbudowujące strukturę komórek skóry, naczyń krwionośnych oraz układu kostnego (np. ścięgien, chrząstek). Wraz z biegiem lat organizm ludzki ubożeje w naturalny kolagen, co powoduje problemy skórne oraz osłabianie układu kostnego.

Kolagen Graphite wykazuje szczególne efekty regeneracji włosów, skóry oraz paznokci. Działa na nie silnie energetyzująco, poprzez równomierne wchłanianie się kolagenu o prawidłowej strukturze włókien.

Powszechnie używa się go w renomowanych salonach fryzjerskich, kosmetycznych i studiach stylizacji paznokci. Jego regularne stosowanie zmniejsza widoczność starzenia się skóry na dłoniach i stopach, poprawia kondycję włosów oraz paznokci.

Pomocny również w zwalczaniu stwardniałej, zrogowaciałej skóry, a także w kuracji stawów skokowych lub kolanowych. Stosuje się go pod postacią maseczek, płukanek czy zabiegów kąpielowych. Już dziś zadbaj o swoje zdrowie i zacznij kurację z Kolagen Graphite!
Sposób uzycia Kolagenu:

Podczas pielęgnacji skóry twarzy polecane jest stosowanie kolagenu w większej ilości pod oczy i na powieki w pozostałych miejscach stosować nie wielką ilość kolagenu. Stosować na umytą skórę.

Podczas pielęgnacji włosów, polecane jest stosowanie kolagenu jako maseczkę na włosy – aby taki efekt otrzymać należy wmasować żel w skórę głowy a następnie pozostawić na umytych włosach na ok. 20 minut. A następnie spłukać. Kolejnym sposobem na przprowadzenie kuracji kolagenowej skóry głowy w domowym zaciszu jest zastosowanie płukanki roztworem składającego się z ciepłej wody i kolagenu.

Kolagen na dłonie i paznokcie należy stosować nawet kilka razy dziennie.
Drugą metodą pielęgnacji włosów kolagenem jest aplikowanie płukanki z roztworu rozpuszczonego w ciepłej wodzie kolagenu.
Pielęgnacja dłoni: należy wmasowywać żel parę chłosta na dzień w skórę dłoni, natomiast na płytkę kolagen paznokcie
jest dozwolone administrować kolagen bez żadnych ograniczeń.
Aby odskoczyć uczucia napięcia skóry, po wchłonięciu Kolagenu, czyli po ok. 8-10 minutach, można zastosować delikatny krem troficzny albo nawilżający, czy też balsam, pamiętając tymczasem, że w żadnym razie nie prawdopodobnie jego osoba zawierać: kwasów owocowych, cynku, ceramidów jednakowoż retinolu. Wolno to stwierdzić w składzie każdego produktu, którego się używa.
Nakładanie kremu, jaki będzie zawierał pewien z wyżej wymienionych składników, sprawi, że kolagen skóra straci swoje właściwości, zaś dlatego zastosowanie w tym czasie preparatu nie przyniesie w celu skóry pożądanych efektów.
W związku spośród powyższym, do zabiegów kosmetycznych zalecana jest drut kosmetyczna COLWAY na Bazie Kolagenu Naturalnego.
W przypadku, gdy chcemy jednak doliczyć krem, balsam czy olejek zawierający w swym składzie, np. retinol, trzeba odczekać ok. 60 minut od nałożenia Kolagenu Naturalnego. Po tym czasie można wymierzać kosmetyki, które nam odpowiadają bez groźby utraty pełnego działania kolagenu.

Przechowywanie:
Uwaga! kolagen paznokcie
zachowuje nienaruszoną strukturę białkową natomiast biologiczną funkcjonowanie tylko w przedziale temp. 5-28° C.
Skład wg INCI:
aqua, collagen, caprylyl glycol, elastin, lactic acid.

Advertisements
Categories: Uncategorized | Tags: , , , , | Leave a comment

Post navigation

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: